XL101BLED VÉSZKIJÁRATJELZŐ LÁMPA EXIT
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP21 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 1.8W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6200-6500 |
| Fényáram : | 60lm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:246/W:76/H:41 |
| Test színe : | Fehér |
| Időtartam : | 4h |
| Az anyag típusa : | PVC |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | XL101 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Luminous efficiency : | 33lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Vészvilágító /kijáratjelző LED 3h lefele nyíl, 3,5W, 19lm
Cikkszám:STI1178
Rendelhető 2-5 nap
12.078 Ft
Led Exit lámpa, kétoldalas, 3W, 3H üzemidő, folyamatosan világít. Felfelé mutat.
Cikkszám:LLEXIT2OLDALIP44UP
Raktáron
7.990 Ft
