VÍZÁLLÓ LED PANEL KEREK 10W 6500K IP65+INVERTERREL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 10W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6500 |
| Fényáram : | 770lmlm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Méretek (mm) : | D:170/150-160/H:27 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Polikarbonát |
| Garancia : | 3+2 |
| *Megjegyzés : | +PANIK BLOKOM |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 77lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Mennyezeti LED panel 600 * 600 * 38mm 60W fekete felületre szerelhető
Cikkszám:V4189
Raktáron
22.680 Ft
LED PANEL HIGH POWER 60W 6400K 595x595mm FEHÉR KERET IP54
Cikkszám:92PANEL031CWIP54
Rendelhető 2-5 nap
22.138 Ft
LED PANEL SZÖGLETES 18W 6400K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99LED968CWE
Rendelhető 2-5 nap
23.173 Ft
LED PANEL SZÖGLETES 18W 4000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99LED968E
Rendelhető 2-5 nap
23.173 Ft
