XL102 LED VÉSZVILÁGÍTÁS 2W
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP21 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 20W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6000 |
| Fényáram : | 100lm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:200/W:54/H:32 |
| Időtartam : | 5h |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 5lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
XL88 LED/3W VÉSZKIJÁRATJELZŐ LÁMPA 2 FÉLE FELIRATTAL JOBB BAL
Cikkszám:9XL88LED
Rendelhető 2-5 nap
6.449 Ft
C91-MLR-PKT-VUR Piktogram vészvilágítóhoz (felfele mutató nyíl)
Cikkszám:FAMA-5900280945693-C91MLRPKTVUR
Rendelhető 2-5 nap
977 Ft
C91-MLR-PKT-VUL Piktogram vészvilágítóhoz (felfele mutató nyíl)
Cikkszám:FAMA--C91MLRPKTVUL
Rendelhető 2-5 nap
977 Ft
C91-MLR-PKT-OUR Piktogram vészvilágítóhoz (felfele-jobbra mutató nyíl)
Cikkszám:FAMA--C91MLRPKTOUR
Rendelhető 2-5 nap
977 Ft
C91-MLR-PKT-OUL Piktogram vészvilágítóhoz (felfele-balra mutató nyíl)
Cikkszám:FAMA--C91MLRPKTOUL
Rendelhető 2-5 nap
977 Ft
Led Exit lámpa, kétoldalas, 3W, 3H üzemidő, folyamatosan világít. Felfelé mutat.
Cikkszám:LLEXIT2OLDALIP44UP
Raktáron
7.990 Ft
