ZUMA LINE LE PENDANT ATHESA MD3169-1-3GT 25W CCT
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 25W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K/4000K/6000K |
| Foglalat : | LED |
| Fényáram : | 2900lm |
| Márka : | Zuma Line |
| Méretek (mm) : | H:150/L:60/W:60 |
| Test színe : | Gold |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Típus : | Pendant |
| Az anyag típusa : | Crystal/Metal |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | MD3169-1-3GT |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE LED PENDANT CHOLET MD73582A3GT 34W 3000K
Cikkszám:003064-026726
Rendelhető 2-5 nap
216.105 Ft
ZUMA LINE PENDANT ENCELADUS P0428-03J 3X5W 3000K G
Cikkszám:003064-028133
Rendelhető 2-5 nap
216.105 Ft
ZUMA LINE PENDANT ENCELADUS P0428-03L 3X5W 3000K G
Cikkszám:003064-028135
Rendelhető 2-5 nap
216.105 Ft
PRESTIGE LED PENDANT 49W 3000K, BROWN+ORANGE
Cikkszám:955PRESTIGE4930BO
Rendelhető 2-5 nap
218.454 Ft
