ZUMA LINE LE PENDANT CARLO 38W 4000K BLACK MATTE
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 38W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000K |
| Foglalat : | LED |
| Fényáram : | 2280lm |
| Márka : | Zuma Line |
| Méretek (mm) : | H:200/D:120 |
| Test színe : | Black Matte |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Típus : | Pendant |
| Az anyag típusa : | Steel |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | PL210503-1200-BK |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
