ZUMA LINE LE WALL LAMP CALLY MB3114-1-3GT 10W CCT
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 10W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K/4000K/6000K |
| Foglalat : | LED |
| Fényáram : | 1150lm |
| Márka : | Zuma Line |
| Méretek (mm) : | H:7.1/L:16/W:38 |
| Test színe : | Gold |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Típus : | Wall lamp |
| Az anyag típusa : | Aluminium/Glass/Plastic |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | MB3114-1-3GT |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE WALL LAMP CONSTANTINOPLE W0567-02D 2XG9
Cikkszám:003064-028103
Rendelhető 2-5 nap
97.135 Ft
ZUMA LINE WALL LAMP HELIX 5015 2XE14 BLACK/WHITE
Cikkszám:002177-026886
Rendelhető 2-5 nap
86.318 Ft
