ZUMA LINE LED PENDANT BRENO 2023201-BK80 36W CCT B
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 36W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K/4000K/6000K |
| Foglalat : | LED |
| Fényáram : | 1700lm |
| Márka : | Zuma Line |
| Méretek (mm) : | H:150/L:80/W:80 |
| Test színe : | Black |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Típus : | Pendant |
| Az anyag típusa : | Aluminium |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | 2023201-BK80 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE LED PENDANT RIKE 2023199-BK 40W CCT BL
Cikkszám:003064-026653
Rendelhető 2-5 nap
107.951 Ft
ZUMA LINE LED PENDANT BRENO 2023201-GD80 36W CCT G
Cikkszám:003064-026652
Rendelhető 2-5 nap
107.951 Ft
ZUMA LINE PENDANT ARCTURUS P0574-04D-SDFZ 4XG9 BL
Cikkszám:003064-028110
Rendelhető 2-5 nap
107.951 Ft
