ZUMA LINE LED PENDANT ONE P0461-01E-F7F7 5W 3000K
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K |
| Foglalat : | LED |
| Fényáram : | 450lm |
| Márka : | Zuma Line |
| Méretek (mm) : | H:60-140/D:8 |
| Test színe : | Gold |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Típus : | Pendant |
| Az anyag típusa : | Metal/Plastic |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | P0461-01E-F7F7 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE PENDANT ENCELADUS P0428-01J 5W 3000K CHR
Cikkszám:003064-028130
Rendelhető 2-5 nap
71.176 Ft
ZUMA LINE LED PENDANT LOYA P0461-01A-K4K4 5W 3000K
Cikkszám:003064-008383
Rendelhető 2-5 nap
71.176 Ft
