BOSTON240 LED HIGH BAY 144/192/240W 4000K IP65
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 144W/192W/240W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 40800lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Fényforrás színe : | Fehér |
| Méretek (mm) : | D: 349mm/ H: 119/157mm |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | BOSTON |
| Sugárzási szög : | 90° |
| Luminous efficiency : | 170lm/W |
| Energy efficiency (EN60434) : | 170lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED lineáris csarnok lámpa POD 150W 5000K magas lumen 150lm/W
Cikkszám:V9511
Rendelhető 2-5 nap
58.800 Ft
VIENA SMD LED CSARNOKVILÁGÍTÓ 250W 5000-5500K IP65
Cikkszám:98VIENA250SMD
Rendelhető 2-5 nap
42.858 Ft
VECA SMD LED CSARNOKVILÁGÍTÓ 200W 5500K IP65 SÖTÉTSZÜRKE
Cikkszám:98VECA250SMDDGR
Rendelhető 2-5 nap
42.749 Ft
LED csarnokvilágító ADC lámpa 200W 5000K álltható fényerő és sugárzási szög
Cikkszám:V9463
Rendelhető 2-5 nap
42.000 Ft
