Leírás és Paraméterek
| Modell | OSLO |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 100W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED SMD |
| Fényáram | 17000lm |
| Luminous efficiency | 170lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 5500 |
| Test színe | Fekete |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Fényforrás színe | Hideg fehér |
| Átlagos élettartam | 35000h |
| Az anyag típusa | Alumínium |
| Méretek (mm) | Ø269.5*107mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED lineáris csarnok lámpa POD 150W 5000K magas lumen 150lm/W
Cikkszám:V9511
Rendelhető 2-5 nap
58.800 Ft
VIENA SMD LED CSARNOKVILÁGÍTÓ 250W 5000-5500K IP65
Cikkszám:98VIENA250SMD
Rendelhető 2-5 nap
42.858 Ft
VECA SMD LED CSARNOKVILÁGÍTÓ 200W 5500K IP65 SÖTÉTSZÜRKE
Cikkszám:98VECA250SMDDGR
Rendelhető 2-5 nap
42.749 Ft
LED csarnokvilágító ADC lámpa 200W 5000K álltható fényerő és sugárzási szög
Cikkszám:V9463
Rendelhető 2-5 nap
42.000 Ft
