CARLO LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 6W CCT 4000K IP55 400mm FEKETE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP55 |
| Teljesítmény : | 6W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700/4000 |
| Foglalat : | GU10 |
| Fényáram : | 600lm |
| Fényforrás színe : | Adjustable |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:100/H:400 |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Garancia : | 3+2 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GRF96302-78 LED 10W 230V 4000K KERTI LÁMPA ÁLLÓ 780ММ
Cikkszám:96LEDP30278
Rendelhető 2-5 nap
25.958 Ft
CARLO DECO LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 6W CCT 4000K IP55 400mm FEKETE
Cikkszám:95CARLO400D-BL
Rendelhető 2-5 nap
27.174 Ft
DARIO 250 LED GARDEN FIXTURE 8.5W CCT IP55 BLACK
Cikkszám:96DARIO250M-BL
Rendelhető 2-5 nap
27.262 Ft
DARIO 250 LED GARDEN FIXTURE 8.5W CCT IP55 GREY
Cikkszám:96DARIO250M-GR
Rendelhető 2-5 nap
27.262 Ft
