DOUBLE LED MOVABLE SPOT LIGHT 2X30W 230V 4000K WHITE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 2x30W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 4200lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:325/W:176/H:138 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Csavarnyílás átmérője : | 310x160 mm |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+0 |
| Alak : | Négyszögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 24° |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
DOUBLE LED MOVABLE SPOT LIGHT 2X30W 230V 3000K WHITE
Cikkszám:92DL82F6030-WH
Rendelhető 2-5 nap
38.833 Ft
EL-6228 RECESSED LED DOWNLIGHT 30W 3000K+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL62283030-WHE
Rendelhető 2-5 nap
38.281 Ft
EL-6228 RECESSED LED DOWNLIGHT 30W 4000K+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL62283040-WHE
Rendelhető 2-5 nap
38.281 Ft
EL-6228 RECESSED LED DOWNLIGHT 30W 6500K+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL62283065-WHE
Rendelhető 2-5 nap
38.281 Ft
LED SPOTVILÁGÍTÁS SMD 25W 230V 4000K FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92FLD2540-WHE
Rendelhető 2-5 nap
37.833 Ft
LED SPOTVILÁGÍTÁS SMD 25W 230V 6500K FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92FLD2565-WHE
Rendelhető 2-5 nap
37.833 Ft
LED SPOTVILÁGÍTÁS SMD 25W 230V 3000K FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92FLD2530-WHE
Rendelhető 2-5 nap
37.833 Ft
SQUARE LED SPOT LIGHT 30W 230V 3000K WH+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL82F3030-WHE
Rendelhető 2-5 nap
40.133 Ft
