EL-1321 SOLAR LED WALL LAMP 40LM CCT IP54
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Színhőmérséklet (K) : | CCT: 3000/7000/4500 |
| Fényáram : | 40lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | 100x155x97 |
| Test színe : | Black |
| Akkumulátor : | 3.7V/ 1500mAh 18650 Li-ion |
| Az anyag típusa : | ABS |
| Garancia : | 3+0 |
| Napelem : | 5V/0,9Wx3pcs |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Home FLP600SOLAR napelemes LED reflektor, 40 db SMD LED, 600lm, mozgásérzékelő, IP65 védettség, szolárpanel, távirányítható FLP600SOLAR
Cikkszám:SOMOGYI-5999084969301
Rendelhető 2-5 nap
12.490 Ft
Entac LED Szolár Utcai Lámpa Távirányítóval, Mozgásérzékelővvel Autamata Dimm funkcióval, 800lm
Cikkszám:ESSL-RC-PIRDIM-800LM
Raktáron
12.700 Ft
Home FLP1500SOLAR szolár paneles LED reflektor, PIR mozgásérzékelő, 1500 lumen, 88 db SMD LED, 2 üzemmód, IP65 FLP1500SOLAR
Cikkszám:SOMOGYI-5999084970208
Raktáron
12.990 Ft
