SOLAR SENSOR LAMP 4W, IP54
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Teljesítmény : | 4W |
| Fényáram : | 500lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:211/H:140/W:115 |
| Test színe : | White |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Akkumulátor : | 3.7V/ 2000mAh Li-ion |
| Garancia : | 2+0 |
| Szerelési módszer : | Wall mounting |
| Érzékelők : | Yes |
| Luminous efficiency : | 125lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Home FLP600SOLAR napelemes LED reflektor, 40 db SMD LED, 600lm, mozgásérzékelő, IP65 védettség, szolárpanel, távirányítható FLP600SOLAR
Cikkszám:SOMOGYI-5999084969301
Rendelhető 2-5 nap
12.490 Ft
Entac LED Szolár Utcai Lámpa Távirányítóval, Mozgásérzékelővvel Autamata Dimm funkcióval, 800lm
Cikkszám:ESSL-RC-PIRDIM-800LM
Raktáron
-20%
