EL-6228 RECESSED LED DOWNLIGHT 42W 6500K+EMERGENCY KIT
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 42W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6500 |
| Fényáram : | 4200lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:217/H:121 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Csavarnyílás átmérője : | 205 mm |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 60° |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
EL-6228 RECESSED LED DOWNLIGHT 42W 3000K+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL62284230-WHE
Rendelhető 2-5 nap
44.805 Ft
EL-6228 RECESSED LED DOWNLIGHT 42W 4000K+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL62284240-WHE
Rendelhető 2-5 nap
44.805 Ft
DOUBLE LED SPOT LIGHT 2X15W 230V 3000K WH+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL81F3030-WHE
Rendelhető 2-5 nap
47.626 Ft
DOUBLE LED SPOT LIGHT 2X15W 230V 4000K WH+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL81F3040-WHE
Rendelhető 2-5 nap
47.626 Ft
SQUARE LED SPOT LIGHT 30W 230V 4000K BL+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL82F3040-BLE
Rendelhető 2-5 nap
41.419 Ft
