Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 3x15W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 3150lm |
| Luminous efficiency | 70lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Sugárzási szög | 24° |
| Test színe | Fekete |
| Alak | Négyszögletes |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP44 |
| Discount Group | C |
| Csavarnyílás átmérője | 345x120 mm |
| Az anyag típusa | Alumínium |
| Dimmerek | No |
| Méretek (mm) | L:363/W:138/H:98 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
SQUARE LED SPOT LIGHT 30W 230V 3000K BL+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL82F3030-BLE
Rendelhető 2-5 nap
41.419 Ft
SQUARE LED SPOT LIGHT 30W 230V 4000K BL+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL82F3040-BLE
Rendelhető 2-5 nap
41.419 Ft
DOUBLE LED MOVABLE SPOT LIGHT 2X30W 230V 4000K BLACK
Cikkszám:92DL82F6040-BL
Rendelhető 2-5 nap
40.955 Ft
DOUBLE LED MOVABLE SPOT LIGHT 2X30W 230V 3000K BLACK
Cikkszám:92DL82F6030-BL
Rendelhető 2-5 nap
40.955 Ft
SQUARE LED SPOT LIGHT 30W 230V 3000K WH+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL82F3030-WHE
Rendelhető 2-5 nap
40.133 Ft
SQUARE LED SPOT LIGHT 30W 230V 4000K WH+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL82F3040-WHE
Rendelhető 2-5 nap
40.133 Ft
