EL-JS20 JIG SAW 710W
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 710W |
| Márka : | ELMARK |
| Kábelhosszúság : | 2000mm |
| Üzemi feszültség : | 230V |
| A készülék típusa : | Jigsaw |
| Garancia : | 5+0 |
| Обороти на празен ход : | 1500-3100 |
| Регулиране на хода (mm) : | 23 |
| Használat : | Professzionális |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
