EL-D12 IMPACT DRILL 2 SPEED 13MM
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 1050W |
| Márka : | ELMARK |
| Kábelhosszúság : | 2000mm |
| Üzemi feszültség : | 230V |
| A készülék típusa : | Drill |
| Garancia : | 5+0 |
| Обороти на празен ход : | 0-1200/0-3200 |
| Размер на патронника (mm) : | 13 |
| Használat : | Professzionális |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
