EL-RH13 ROTARY HAMMER SDS 800W
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 800W |
| Márka : | ELMARK |
| Kábelhosszúság : | 2000mm |
| Üzemi feszültség : | 230V |
| Garancia : | 5+0 |
| Обороти на празен ход : | 0-1400 |
| Сила на удара (J) : | 3.2 |
| Честота на ударите (b/min) : | 0-5700 |
| Használat : | Professional |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
