EL-AG02 ANGLE GRINDER 180MM 2000W
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 2000W |
| Márka : | ELMARK |
| Kábelhosszúság : | 2000mm |
| Üzemi feszültség : | 230V |
| A készülék típusa : | Angel grinder |
| Garancia : | 5+0 |
| Обороти на празен ход : | 6500 |
| Размер на резбата : | M14 |
| Használat : | Professzionális |
| A tárcsa átmérője : | 180mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
