GRF014 LED 5W 3000K IP65 BLACK
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Fényáram : | 70lm |
| Méretek (mm) : | 60x200 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | GRF014 |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Luminous efficiency : | 14lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LEDES JÁRÓFELÜLETBE SÜLLYESZTETT LÁMPATEST RAY10 10W 5000K IP67
Cikkszám:96RAY10
Rendelhető 2-5 nap
10.282 Ft
GRF4 LED GROUND FIXTURE 5W 3000K IP65 220V 24°
Cikkszám:96GRF4-524220WW
Rendelhető 2-5 nap
10.077 Ft
