Leírás és Paraméterek
| Modell | GRF4 |
| Névleges feszültség | 12V |
| Teljesítmény | 5W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 350 |
| Luminous efficiency | 70lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Sugárzási szög | 24° |
| Test színe | Fekete |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Alumínium |
| Méretek (mm) | 80x65 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LEDES JÁRÓFELÜLETBE SÜLLYESZTETT LÁMPATEST RAY10 10W 5000K IP67
Cikkszám:96RAY10
Rendelhető 2-5 nap
10.282 Ft
