GRF05 LED KÜLTÉRI HOMLOKZATI LÁMPA 6W 4000K IP65 SÖTÉT SZÜRKE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 6W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 480lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:220/H:113/W:28 |
| Test színe : | Sötétszürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | ABS/PC |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | GRF |
| Szerelési módszer : | Falra szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GRF05 LED KÜLTÉRI HOMLOKZATI LÁMPA 6W 4000K IP65 FEHÉR
Cikkszám:96GRFLED05-WH
Rendelhető 2-5 nap
10.905 Ft
