GRF1 LED GROUND FIXTURE 18W 3000K IP67 24V 30°
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP67 |
| Névleges feszültség : | 24V |
| Teljesítmény : | 18W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Fényáram : | 1600lm |
| Méretek (mm) : | 95x200 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Alumínium/Edzett üveg |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | 96GRF1 |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Sugárzási szög : | 30° |
| Luminous efficiency : | 89lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
CECI 160 LED JÁRÓFELÜLETBE SÜLLYESZTETT LÁMPATEST 10W CCT IP67 FEKETE
Cikkszám:96CECI160-BL
Rendelhető 2-5 nap
30.076 Ft
CECI 160 LED JÁRÓFELÜLETBE SÜLLYESZTETT LÁMPATEST 10W CCT IP67 SZÜRKE
Cikkszám:96CECI160-GR
Rendelhető 2-5 nap
30.076 Ft
GRF1 LED GROUND FIXTURE 18W 3000K IP67 220V 30°
Cikkszám:96GRF1-1830220W
Rendelhető 2-5 nap
31.725 Ft
