Leírás és Paraméterek
| Modell | RAY |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 20W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 1750 |
| Luminous efficiency | 88lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Sugárzási szög | 90° |
| Test színe | Szürke |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP67 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Alumínium/Rozsdamentes acél |
| Méretek (mm) | 90x200 |
| Garancia |
|
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GRF1 LED GROUND FIXTURE 18W 3000K IP67 220V 30°
Cikkszám:96GRF1-1830220W
Rendelhető 2-5 nap
31.725 Ft
GRF1 LED GROUND FIXTURE 18W 3000K IP67 24V 30°
Cikkszám:96GRF1-183024WW
Rendelhető 2-5 nap
30.284 Ft
CECI 160 LED JÁRÓFELÜLETBE SÜLLYESZTETT LÁMPATEST 10W CCT IP67 FEKETE
Cikkszám:96CECI160-BL
Rendelhető 2-5 nap
30.076 Ft
