GRF1 LED GROUND FIXTURE 5W 3000K IP67 24V 15°
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP67 |
| Névleges feszültség : | 24V |
| Teljesítmény : | 5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Fényáram : | 400lm |
| Méretek (mm) : | 95x120 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Alumínium/Edzett üveg |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | 96GRF1 |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Sugárzási szög : | 15° |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GRF51 LED GROUND FIXTURE 10W 3000K IP65 12V 60°
Cikkszám:96GRF51-106012W
Rendelhető 2-5 nap
12.360 Ft
