Leírás és Paraméterek
| Modell | GRF5 |
| Névleges feszültség | 12V |
| Teljesítmény | 3W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 260lm |
| Luminous efficiency | 87lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Sugárzási szög | 15° |
| Test színe | Szürke |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP68 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Rozsdamentes acél/Edzett üveg |
| Méretek (mm) | 100x62 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GRF51 LED GROUND FIXTURE 10W 3000K IP65 12V 60°
Cikkszám:96GRF51-106012W
Rendelhető 2-5 nap
12.360 Ft
