GRF307W LED GARDEN FIXTURE 6W 4000K IP54 BLACK
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 6W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 600lm |
| Méretek (mm) : | D:165/H:700 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | PP+PC |
| Garancia : | 2+1 |
| *Megjegyzés : | UV resistant |
| Modell : | GRF307 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Clark LED kerti lámpa 12W 50cm álló fekete mozgásérzékelős
Cikkszám:V3321
Rendelhető 2-5 nap
22.680 Ft
LED kerti gömb lámpa RGB 30cm fehér Akkumulátoros
Cikkszám:V6689
Rendelhető 2-5 nap
-21%
CARLO LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 6W CCT 4000K IP55 400mm FEKETE
Cikkszám:95CARLO400-BL
Rendelhető 2-5 nap
25.415 Ft
