GRF309 LED FACADE FIXTURE 4W 4000K IP65 GREY
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 4W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 280lm |
| Méretek (mm) : | L:80/H:200/W:27 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | ABS/PC |
| Garancia : | 2+1 |
| *Megjegyzés : | UV resistant |
| Modell : | GRF309 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
| Fényforrás típusa | Beépített ledes |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GRF02 LED KÜLTÉRI HOMLOKZATI LÁMPA 1.8W 4000K IP65 SZÜRKE
Cikkszám:96GRFLED02-GR
Rendelhető 2-5 nap
9.091 Ft
GRF02 LED KÜLTÉRI HOMLOKZATI LÁMPA 1.8W 4000K IP65 SÖTÉT SZÜRKE
Cikkszám:96GRFLED02-DGR
Rendelhető 2-5 nap
9.091 Ft
GRF02 LED KÜLTÉRI HOMLOKZATI LÁMPA 1.8W 4000K IP65 FEHÉR
Cikkszám:96GRFLED02-WH
Rendelhető 2-5 nap
9.405 Ft
GRF52 LED KÜLTÉRI HOMLOKZATI LÁMPA 1.5W 4000K IP65 FEHÉR
Cikkszám:96GRFLED52-WH
Rendelhető 2-5 nap
8.733 Ft
GRF52 LED KÜLTÉRI HOMLOKZATI LÁMPA 1.5W 4000K IP65 SÖTÉT SZÜRKE
Cikkszám:96GRFLED52-DGR
Rendelhető 2-5 nap
8.464 Ft
