Leírás és Paraméterek
| Modell | GRF335 |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 15W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 1300lm |
| Luminous efficiency | 85lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Test színe | Fekete |
| Szerelési módszer | Felületre Szerelt |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Alumínium |
| Méretek (mm) | 200x110 |
| Fényforrás típusa | Beépített ledes |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GRF329-2 LED FACADE FIXTURE 2Х15W 3000K IP65 BLACK
Cikkszám:96GRF329WW-2BL
Rendelhető 2-5 nap
26.871 Ft
GRF331-1 LED FACADE FIXTURE 15W 3000K IP65 BLACK
Cikkszám:96GRF331WW-1BL
Rendelhető 2-5 nap
26.871 Ft
GRF329-2 LED FACADE FIXTURE 2Х15W 4000K IP65 BLACK
Cikkszám:96GRF329-2BL
Rendelhető 2-5 nap
26.871 Ft
