GSL1 LED COB SPOT LIGHT 20W 3000K IP65 24°
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 20W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Fényáram : | 1450lmlm |
| Méretek (mm) : | 245x115 |
| Garancia : | 3+2 |
| Sugárzási szög : | 24° |
| Luminous efficiency : | 73lm/W |
| Fényforrás típusa | Beépített ledes |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GRF329-2 LED FACADE FIXTURE 2Х15W 3000K IP65 BLACK
Cikkszám:96GRF329WW-2BL
Rendelhető 2-5 nap
26.871 Ft
GRF331-1 LED FACADE FIXTURE 15W 3000K IP65 BLACK
Cikkszám:96GRF331WW-1BL
Rendelhető 2-5 nap
26.871 Ft
GRF329-2 LED FACADE FIXTURE 2Х15W 4000K IP65 BLACK
Cikkszám:96GRF329-2BL
Rendelhető 2-5 nap
26.871 Ft
