GRF4/Т3 LED GROUND FIXTURE 3W 4000K IP65 220V
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 220V |
| Teljesítmény : | 3W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 200lm |
| Méretek (mm) : | 90x52 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Rozsdamentes acél/Alumínium |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | GRF4/Т3 |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Luminous efficiency : | 67lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
