GRF52 LED GROUND FIXTURE 7W 3000K IP65 12V 60°
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 12V |
| Teljesítmény : | 7W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Fényáram : | 650lm |
| Méretek (mm) : | 190x75 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | GRF52 |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Sugárzási szög : | 60° |
| Luminous efficiency : | 65lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
