Home FLP1002SOLAR napelemes LED reflektor, 1000 lm, PIR mozgásérzékelő, 120° 5m, 2 x 28 db hidegfehér SMD LED, energiatakarékos, fém + műanyag, IP44 FLP1002SOLAR
Leírás és Paraméterek
| alapanyaga | fém / műanyag |
| LED-ek színe | hidegfehér |
| LED-ek száma | 2 x 28 db |
| be- / kikapcsolás | automatikus |
| tápellátás | 2 x 3.7V 18650 Li-ion 2000 mAh akkumulátor |
| méret | 21,5 x 6,5 x 47 cm |
| tömeg | 1,2 kg |
| fényerő | 1000 lm |
| színhőmérséklet | 6000 K |
| víz elleni védettség | IP44: freccsenő víz ellen védett (minden irányból) |
| PIR mozgásérzékelő | érzékelési szög 120°, távolság 5 m |
| jellemzők | sötétben energiatakarékosan világít, melyet mozgás érzékelésekor 100%-ra növel |
| elhelyezhetőség | falra szerelhető vagy póznára rögzíthető |
| egyéb | tartozék rögzítő elemek |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED utcai napelemes lámpa 100W IP65 PIR 6000K távirányítóva
Cikkszám:V1191
Rendelhető 2-5 nap
16.800 Ft
Entac LED Szolár Utcai Lámpa Távirányítóval, Mozgásérzékelővvel Autamata Dimm funkcióval, 1000lm
Cikkszám:ESSL-RC-PIRDIM-1000LM
Raktáron
17.600 Ft
Home MXNV3 napvitorla, 140 LED, napelem, 8 program, IP44, polietilén HDPE, 1 x 1,2 V AA NiMH 1000 mAh akkumulátor, tartozék rögzítők, kül- és beltéri MXNV3
Cikkszám:SOMOGYI-5999084963538
Raktáron
15.290 Ft
