SOLAR WALL LAMP 3W IP54 WITH SENSOR, BLACK
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Teljesítmény : | 3W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 500lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:122/H:193 |
| Test színe : | Black |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Akkumulátor : | 3.7V/ 2000mAh |
| Az anyag típusa : | ABS/PC |
| Garancia : | 2+0 |
| Érzékelők : | No |
| Napelem : | 5V/ 1.5W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED utcai napelemes lámpa 100W IP65 PIR 6000K távirányítóva
Cikkszám:V1191
Rendelhető 2-5 nap
16.800 Ft
Home FLP1002SOLAR napelemes LED reflektor, 1000 lm, PIR mozgásérzékelő, 120° 5m, 2 x 28 db hidegfehér SMD LED, energiatakarékos, fém + műanyag, IP44 FLP1002SOLAR
Cikkszám:SOMOGYI-5999084963651
Rendelhető 2-5 nap
17.090 Ft
Entac LED Szolár Utcai Lámpa Távirányítóval, Mozgásérzékelővvel Autamata Dimm funkcióval, 1000lm
Cikkszám:ESSL-RC-PIRDIM-1000LM
Raktáron
17.600 Ft
Home MXNV3 napvitorla, 140 LED, napelem, 8 program, IP44, polietilén HDPE, 1 x 1,2 V AA NiMH 1000 mAh akkumulátor, tartozék rögzítők, kül- és beltéri MXNV3
Cikkszám:SOMOGYI-5999084963538
Raktáron
15.290 Ft
