Home GRG01 gázgrill, 3 főégővel, 1 oldalégővel, 3,2 kW teljesítmény égőnként, nyomásszabályozó készlettel GRG01
Leírás és Paraméterek
| főégők száma | 3 db, a középső piezo gyújtással |
| főégők maximális teljesítménye | 3,2 kW |
| oldalégők száma | 1 db, piezo gyújtással |
| oldalégők teljesítménye | 3,2 kW |
| sütőfelület | 530 x 400 mm |
| gázkeverék | LPG |
| gáznyomás | névleges csökkentett gáznyomás: 30 mbar |
| csatlakozás | gázpalackhoz csatlakozás: W21,8x1/14” bal menettel |
| üzemi hőmérséklet | -20 - 50 °C |
| grillrács anyaga | krómozott acél |
| kocsi anyaga | porszórt acél |
| fedő hőmérővel | igen |
| tárolóhely | oldalsó polc |
| melegen tartó rács | igen |
| zsírelvezetés | horganyzott, kényelmesen kihúzható zsírgyűjtő tálca |
| kerekek | 2 db |
| lábak | 2 db |
| tartozék | nyomáscsökkentő és tömlő |
| méretek | 1260 x 1055 x 530 mm |
| tömeg | 29 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Barbecook BC-CHA-1022 Edson faszenes grillhordó, zöld, 47,5cm átmérő BC-CHA-1022
Cikkszám:SOMOGYI-5400269209339
Rendelhető 2-5 nap
120.990 Ft
Barbecook BC-SMO-5017 Oskar S zománcozott füstölő és grill, fekete, átmérő 40cm BC-SMO-5017
Cikkszám:SOMOGYI-5400269206956
Rendelhető 2-5 nap
97.790 Ft
Home GRG02 gázgrill, 2 főégővel, 1 oldalégővel, 3,2 kW égőnkénti teljesítmény, 440x400 mm sütőfelület, nyomásszabályozó készlettel GRG02
Cikkszám:SOMOGYI-5999084970642
Rendelhető 2-5 nap
97.290 Ft
Barbecook BC-GAS-2009 Spring 2002 gázgrill, 110x55x115cm BC-GAS-2009
Cikkszám:SOMOGYI-5400269210557
Rendelhető 2-5 nap
132.990 Ft
Barbecook BC-GAS-2000 Spring 3002 gázgrill, 133x57x115cm BC-GAS-2000
Cikkszám:SOMOGYI-5400269209285
Rendelhető 2-5 nap
134.990 Ft
Barbecook BC-ELE-1003 E-Carlo elektromos asztali grill, szürke, 42,5x33x16,5cm BC-ELE-1003
Cikkszám:SOMOGYI-5404035708057
Rendelhető 2-5 nap
79.690 Ft
Barbecook BC-ELE-1002 E-Carlo elektromos asztali grill, zöld, 42,5x33x16,5cm BC-ELE-1002
Cikkszám:SOMOGYI-5404035708040
Rendelhető 2-5 nap
79.690 Ft
Barbecook BC-ELE-1001 E-Carlo elektromos asztali grill, piros, 42,5x33x16,5cm BC-ELE-1001
Cikkszám:SOMOGYI-5404035708033
Rendelhető 2-5 nap
79.690 Ft
