KOMPAKT MEGSZAKÍTÓ DS1 MAX- 400E/3300 4P 400A SZABÁLYOZHATÓ 200- 400A
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 415V |
| Névleges áram : | 400A |
| Pólusok száma : | 4 |
| Márka : | ELMARK |
| Beállítási tartomány : | 200-400A |
| Megszakítóképesség : | 50 kA |
| Típus : | Elektronikus |
| Garancia : | 7+0 |
| Modell : | DS1 MAX: 400A-800A |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
KOMPAKT MEGSZAKÍTÓ DS1 MAX- 630E/3300 3P 630A SZABÁLYOZHATÓ 400- 630A
Cikkszám:44963MH
Rendelhető 2-5 nap
259.574 Ft
SZABÁLYOZHATÓ ELEKTRONIKUS KOMPAKT MEGSZAKÍTÓ DS1-1250E 1000A 3P 400-1000A
Cikkszám:44999
Rendelhető 2-5 nap
248.523 Ft
