KOMPAKT MEGSZAKÍTÓ DS1 MAX- 800E/3300 3P 800A SZABÁLYOZHATÓ 630- 800A
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 415V |
| Névleges áram : | 800A |
| Pólusok száma : | 3 |
| Márka : | ELMARK |
| Beállítási tartomány : | 630-800A |
| Megszakítóképesség : | 65 kA |
| Típus : | Elektronikus |
| Garancia : | 7+0 |
| Modell : | DS1 MAX: 400A-800A |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
KOMPAKT MEGSZAKÍTÓ DS1 MAX- 630E/3300 630+MN+OF, 400V 3P
Cikkszám:44489M
Rendelhető 2-5 nap
298.747 Ft
KOMPAKT MEGSZAKÍTÓ DS1 MAX- 630E/3300 630+MN+OF, 230V 3P
Cikkszám:44490M
Rendelhető 2-5 nap
298.747 Ft
KOMPAKT MEGSZAKÍTÓ DS1 MAX- 630E/3300 630+MX+OF, 400V 3P
Cikkszám:44457M
Rendelhető 2-5 nap
290.014 Ft
KOMPAKT MEGSZAKÍTÓ DS1 MAX- 630E/3300 630+MX+OF, 230V 3P
Cikkszám:44458M
Rendelhető 2-5 nap
290.014 Ft
MCCB DS1 МАХ-800 4P 800A KOMPAKT MEGSZAKÍTÓ FESZ.CSÖKKENÉSI KIOLDÓ SZABÁLYOZHATÓ
Cikkszám:444800MH
Rendelhető 2-5 nap
287.891 Ft
KOMPAKT MEGSZAKÍTÓ DS1 MAX- 630E/3300 4P 630A SZABÁLYOZHATÓ 400- 630A
Cikkszám:444963MH
Rendelhető 2-5 nap
330.367 Ft
