LED CSARNOKVILÁGÍTÓ MINI 30W ZÖLD
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP64 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 30W |
| Színhőmérséklet (K) : | 5500 |
| Fényáram : | 2400lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:220/D1:115/H:280/H1:120 |
| Test színe : | Zöld |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED COB |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | MINI |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
VIENA SMD LED CSARNOKVILÁGÍTÓ 100W 5000-5500K IP65
Cikkszám:98VIENA100SMD
Rendelhető 2-5 nap
16.751 Ft
STELLAR DUBLIN SMD LED CSARNOKVILÁGÍTÓ 150W 5000-5500K IP65
Cikkszám:98DUBLIN150SMD
Rendelhető 2-5 nap
17.033 Ft
