STELLAR DUBLIN SMD LED CSARNOKVILÁGÍTÓ 150W 5000-5500K IP65
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Teljesítmény : | 150W |
| Színhőmérséklet (K) : | 5500 |
| Fényáram : | 15000lm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Méretek (mm) : | D:302/H:96 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Garancia : | 2+0 |
| Sugárzási szög : | 100° |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
VIENA SMD LED CSARNOKVILÁGÍTÓ 100W 5000-5500K IP65
Cikkszám:98VIENA100SMD
Rendelhető 2-5 nap
16.751 Ft
