LED LÁMPATEST RINGS 50W 4000K D1000 SZÜRKE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 50W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 5000lm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:1000/H:25 |
| Test színe : | Szürke |
| Garancia : | 3+2 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Sugárzási szög : | 90° |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE LED CEILING LAMP AURA FM2201001-570 36W
Cikkszám:003064-027925
Rendelhető 2-5 nap
129.581 Ft
