OWEN CSILLÁR LED 19W 3000K
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Teljesítmény : | 19W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Fényáram : | 1330lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:520/W:520/H:1500 |
| Test színe : | Króm |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Az anyag típusa : | Alumínium/Akril |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | OWEN |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE LED CEILING LAMP ELIOT MX4980-6S-3BMT 26
Cikkszám:003064-026735
Rendelhető 2-5 nap
162.027 Ft
