LED MOVABLE SPOT LIGHT 24W 230V 4000K WHITE IP44
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 24W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1680lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:160/H:80 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Csavarnyílás átmérője : | 145 mm |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+0 |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 24° |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED MOVABLE SPOT LIGHT 24W 230V 4000K WHITE IP44
Cikkszám:92DLTS2430-WH
Rendelhető 2-5 nap
12.607 Ft
SA-045/3 SPOT LÁMPATEST 3XGU5.3 NÉGYZET FEKETE/FEHÉR
Cikkszám:92045S3-BLFR
Rendelhető 2-5 nap
12.567 Ft
SA-045/3 SPOT LÁMPATEST 3XGU5.3 NÉGYZET FEHÉR/FEHÉR
Cikkszám:92045S3-WHFR
Rendelhető 2-5 nap
12.567 Ft
