VEGA30 LED REFLEKTOR 30W SLIM SZENZOROS
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 30W |
| Színhőmérséklet (K) : | 5500 |
| Fényáram : | 2700lm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Fényforrás színe : | Fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:158/H:118/W:25 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | VEGA SLIM |
| Érzékelők : | Igen |
| Sugárzási szög : | 110° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
OMEGA30 LED FLOODLIGHT WITH SENSOR 30W 5500K IP65
Cikkszám:98OMEGA30SBLCW
Rendelhető 2-5 nap
10.095 Ft
LED fényvető LFX 30W 4000K 2700LM IP65 PIR mozgásérzékelővel FEHÉR
Cikkszám:FAMA-5900280978400-C65LFX030WH4KPIR
Rendelhető 2-5 nap
10.825 Ft
SZENZOROS LED REFLEKTOR VEGA30 SLIM SMD 30W FEHÉR
Cikkszám:98VEGA30SENSLIM-WH
Rendelhető 2-5 nap
7.838 Ft
VEGA30 SLIM 30W LEDES FÉNYVETŐ WITH SENSOR 3000K WHITE
Cikkszám:98VEGA30SWW-WH
Rendelhető 2-5 nap
7.838 Ft
