LED PANEL 40W 4000K 295x1195mm 120lm/W
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 40W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 4800lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | 295x1195mm |
| Test színe : | White |
| Garancia : | 4+1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PANEL FOR DRYWALL 48W 6400K 595x595mm IP44+EM
Cikkszám:92PANEL030CWIP44E
Rendelhető 2-5 nap
35.045 Ft
LED PANEL 48W 4000K 295X1195MM UGR<19 IP54 +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL029W54E
Rendelhető 2-5 nap
34.850 Ft
LED PANEL 48W 6400K 295X1195MM UGR<19 IP54 +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL029CW54E
Rendelhető 2-5 nap
34.850 Ft
GIPSZKARTON LED PANEL 48W 6400K 595x595mm FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL030CWE
Rendelhető 2-5 nap
36.654 Ft
GIPSZKARTON LED PANEL 48W 4000K 595x595mm FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL030WE
Rendelhető 2-5 nap
36.654 Ft
LED PANEL 36W 4000-4300K 595X295mm FEHÉR KERET IP44+INVERTERREL
Cikkszám:92PANEL013WIP44E
Rendelhető 2-5 nap
36.741 Ft
