GIPSZKARTON LED PANEL 40W 4000K 595x595mm FEHÉR +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Teljesítmény : | 40W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 4000lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Méretek (mm) : | L:595/W:595/H:9 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Garancia : | 4+1 |
| *Megjegyzés : | +PANIK MODULOM |
| Alak : | Szögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GIPSZKARTON LED PANEL 40W 6400K 595x595mm FEHÉR +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL030CWNE
Rendelhető 2-5 nap
37.018 Ft
LED PANEL 48W 4000K 295x1195mm IP44 FEHÉR KERET +INVERTERREL
Cikkszám:92PANEL021WIP44E
Rendelhető 2-5 nap
37.074 Ft
LED PANEL 30W 595X595X35 6400K RECESSED HIGH EFFICIENCY+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92PANEL023CWE
Rendelhető 2-5 nap
37.167 Ft
LED PANEL 36W 4000-4300K 595X295mm FEHÉR KERET IP44+INVERTERREL
Cikkszám:92PANEL013WIP44E
Rendelhető 2-5 nap
36.741 Ft
GIPSZKARTON LED PANEL 48W 6400K 595x595mm FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL030CWE
Rendelhető 2-5 nap
36.654 Ft
GIPSZKARTON LED PANEL 48W 4000K 595x595mm FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL030WE
Rendelhető 2-5 nap
36.654 Ft
