LED PANEL 48W 6400K 295X1195MM UGR<19 +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 48W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6400 |
| Fényforrás színe : | Hideg fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:1195/W:295/H:30 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Garancia : | 4+1 |
| *Megjegyzés : | +PANIK BLOKOM |
| Alak : | Négyszögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Unified Glare Rating (UGR) : | UGR < 19 |
| Luminous efficiency : | 110lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PANEL 48W 4000K 295X1195MM UGR<19 +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL029WE
Rendelhető 2-5 nap
33.162 Ft
LED PANEL 40W 4000K 295x1195x30mm WH FRAME IP54+EM
Cikkszám:92PANEL021WN54E
Rendelhető 2-5 nap
33.172 Ft
LED PANEL 48W 4000K 595X595MM UGR<19 IP54 +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL028W54E
Rendelhető 2-5 nap
33.082 Ft
LED PANEL 40W 6400K 595x595mm 120LM/W IP54+EM
Cikkszám:92PANEL028NCW54E
Rendelhető 2-5 nap
33.398 Ft
LED PANEL 48W 4000K 295x1195mm IP54 FEHÉR KERET +INVERTERREL
Cikkszám:92PANEL021WIP54E
Rendelhető 2-5 nap
32.849 Ft
