LED PANEL SUPER SLIM KEREK 15W 4000K
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 15W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1000lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:173/H:11/D1:50-160 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Luminous efficiency : | 66lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PANEL KEREK 24W 2700-3000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED621T
Rendelhető 2-5 nap
4.524 Ft
LED PANEL KEREK ECO 24W 4000-4300K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED963
Rendelhető 2-5 nap
4.739 Ft
LED PANEL KEREK ECO 24W 6000-6400K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED963CW
Rendelhető 2-5 nap
4.739 Ft
LED PANEL KEREK ECO 24W 2700-3000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED963WW
Rendelhető 2-5 nap
4.739 Ft
STELLAR LED PANEL KEREK 24W 6500K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99XLED620CW
Rendelhető 2-5 nap
3.894 Ft
