VÍZÁLLÓ LED PANEL KEREK 16W 4000K IP65
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 16W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1300lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:220/200-210/H:27 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Polikarbonát |
| Garancia : | 3+2 |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 81lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PANEL KEREK ECO 24W 4000-4300K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED963
Rendelhető 2-5 nap
4.739 Ft
LED PANEL KEREK ECO 24W 6000-6400K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED963CW
Rendelhető 2-5 nap
4.739 Ft
LED PANEL KEREK ECO 24W 2700-3000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED963WW
Rendelhető 2-5 nap
4.739 Ft
LED PANEL KEREK 24W 2700-3000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED621T
Rendelhető 2-5 nap
4.524 Ft
LED PANEL KEREK 21W 4000K SZABÁLYOZHATÓ SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED617D
Rendelhető 2-5 nap
5.651 Ft
