LED PROFILE SURFACE S48 32W 6500K 1500MM WHITE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 32W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6500 |
| Átlagos élettartam : | 20000H |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:1500/H:72/W:48.8 |
| Test színe : | White |
| Garancia : | 2+0 |
| Modell : | S48 |
| Szerelési módszer : | Surface mounting |
| Luminous efficiency : | 95lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 32W 4000K 1500MM FEKETE
Cikkszám:99FM1504032-BL
Rendelhető 2-5 nap
16.639 Ft
HIGH POWER LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 40W 4000K FEHÉR
Cikkszám:99FM1204040-WH
Rendelhető 2-5 nap
16.975 Ft
HIGH POWER LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 40W 4000K SZÜRKE
Cikkszám:99FM1204040-GR
Rendelhető 2-5 nap
16.975 Ft
ULTRA THIN LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S36 40W 4000K SZÜRKE
Cikkszám:99SM36S4040-GR
Rendelhető 2-5 nap
17.269 Ft
LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 24W 4000K 1200MM FEKETE
Cikkszám:99FM1204024-BL
Rendelhető 2-5 nap
16.110 Ft
ULTRA THIN LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S36 22.5W 4000K SZÜRKE
Cikkszám:99FM36S40225-GR
Rendelhető 2-5 nap
17.529 Ft
ULTRA THIN LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S36 22.5W 4000K FEHÉR
Cikkszám:99FM36S40225-WH
Rendelhető 2-5 nap
17.529 Ft
ULTRA THIN LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S36 22.5W 4000K FEKETE
Cikkszám:99FM36S40225-BL
Rendelhető 2-5 nap
17.529 Ft
